22 lipca 2016

Kredyty

KredytyBezpieczeństwo ma różne oblicza, a dla przedsiębiorców, poza bezpieczeństwem stanowisk pracy czy ochroną ppoż. z całą pewnością ważne jest bezpieczeństwo finansowe prowadzonej działalności. Utrzymanie płynności finansowej nawet w obliczu problemów z płatnościami od kontrahentów, finansowania dużych inwestycji lub rozwoju działalności bywa trudne, dlatego oferujemy Państwu nie tylko obsługę BHP firm, ale także pomoc w uzyskaniu kredytów bankowych.

Oferty poszczególnych banków bardzo się od siebie różnią, dlatego tak ważne jest, aby przy ubieganiu się o kredyt, poznać oferty różnych kredytodawców. Możecie Państwo zgłosić się wówczas do nas – od lat współpracujemy z większością polskich banków, na bieżąco otrzymujemy informacje o nowych ofertach, z których czasem nasi klienci mogą skorzystać na preferencyjnych warunkach.
Pomagamy w uzyskaniu finansowania małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom, za każdym razem dobierając ofertę skrojoną pod indywidualne potrzeby. Współpracując z nami w zakresie pozyskiwania środków, możecie Państwo mieć pewność, że nie trzeba będzie wielokrotnie przeliczać dochodów: to my przeliczymy zdolność kredytową na podstawie Państwa dokumentów, dopasujemy ofertę banku do potrzeb, jakie Państwo macie i obejmiemy nadzór nad umową kredytową – zadbamy o to, aby była ona dla Państwa korzystna i żeby nie zawierała niedozwolonych postanowień.

Korzystając z naszego wsparcia możecie Państwo ubiegać się między innymi o:

  • Kredyty firmowe niezabezpieczone (na cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą). Obecnie to one pomagają wielu firmom na sfinansowanie niewielkich inwestycji lub przetrwanie chwilowej utraty płynności finansowej.
  • kredyty inwestycyjne zabezpieczone (na cel inwestycyjny- rozwój firmy, zakup budynku, remont, zakup maszyn) z zabezpieczeniem na nieruchomości lub innym środku trwałym. To kredyty na wyższe kwoty, obwarowane większą ilością ograniczeń formalnych, ale zwykle tańsze od obrotowych;
  • dofinansowania dla firm w ramach Jeremie. Dzięki temu można uzyskać dodatkowe środki na rozwój przedsiębiorstwa, ale dofinansowanie nie obejmuje wszystkich podmiotów i działań, dlatego warto skonsultować się ze specjalistami, którzy pomogą w jego uzyskaniu. Formy dofinansowania mogą być różne: pożyczka inwestycyjna (zakup maszyn, remont, wyposażenie, reklama), pożyczka obrotowa (zakup towarów);
  • kredyty samochodowe, leasingi maszyn i sprzętu nawet o dużej wartości, co jest o tyle korzystne, że leasing, poza tym, że jest tańszy od kredytu, nie obciąża zdolności kredytowej przedsiębiorstwa.

Przedsiębiorcy zwykle opłaca się wziąć kredyt na firmę, ponieważ odsetki od kredytu może wliczyć w koszty prowadzenia działalności gospodarczej.
Poza tym świadczymy również usługi konsultacyjno-doradcze w zakresie finansowania dla klientów indywidualnych:

  • kredytów gotówkowych na dowolny cel;
  • kredytów hipotecznych, w tym konsolidacyjnych z zabezpieczeniem na nieruchomości;
  • kredytów samochodowych.

Zapewniamy korzystne warunki współpracy i rzetelne doradztwo – nie jesteśmy doradcami sponsorowanymi przez jeden bank – doradzamy, wybierając najlepszą ofertę najlepszą dla Państwa, a nie dla nas.